הנדימן יכול הכל

הובלות

שירותי הובלות אמינים, דייקנים ואדיבים. באחריות!!!

הובלות, מעברי דירה - הנדימן יכול הכל
הובלות, מעברי דירה - הנדימן יכול הכל

מעבר דירה על הפרק והתחלתם לגשש על מובילים? אז בטח שמעתם כבר על מובילים שהקפיצו את המחיר במקום ביום המעבר... על מובילים שאיחרו 4 שעות ועל אלה שלא הגיעו כלל ביום המעבר... על מובילים שגרמו לנזק לציוד ועל כאלה שהשאירו את הציוד בחוץ, על המדרכה... לא נעים בכלל ורצוי שתבדקו היטב את הספקים כדי להימנע מעוגמת נפש ענקית.

איך בוחרים מוביל אמין? אתנו אתם יכולים להיות בטוחים  ב- 100% ששום דבר כזה לא יקרה!  הצוותים שלנו מקצועיים, מנוסים, אדיבים ובאחריות שלנו. אנחנו מלווים אתכם, באופן צמוד, לאורך כל יום המעבר ובשעת הצורך – מוצאים פתרונות לכל בעיה או קושי שעולה בשטח.

איך זה עובד? אנחנו מגיעים לבית הלקוח (ללא  עלות וללא מחוייבות) - לראות את הציוד, הריהוט, דרכי הגישה וכל פרט שרלוונטי להובלה. עורכים רשימה מסודרת ונותנים הצעה מדוייקת ואחראית. את ההזמנה שולחים אליכם בכתב באופן מסודר כדי שתוודאו שהכל מובן וברור ויש הסכמה על כל פרטי העבודה.

ביום המעבר, הצוותים שלנו מגיעים אליכם, בדיוק בשעה שנקבעה, שומרים על הציוד שלכם כאילו היה שלהם, מפרקים ועוטפים באחריות כל מה שצריך, במלוא היסודיות והאכפתיות. מובילים, פורקים, מרכיבים ומניחים בזהירות הכול במקום. והכי חשוב - משאירים אתכם עם חווית שירות נפלאה!

זקוקים לשירותי הובלה שיתנו לכם באמת ראש שקט?

לקבלת הצעת מחיר ושריון מועד המעבר

התקשרו עכשיו לטלפון 054-6644377 או השאירו פרטיםלקוחות ממליצים
לכל ההמלצות
תמונות מעבודות