איטום

איטום

איך להכין את הבית לחורף בטוח, חם ונעים?רגע לפני שהחורף מגיע, זה הזמן לבדוק שאנחנו ערוכים אליו אז קבלו כמה טיפים להכנת הבית לחורף ושיהיה לכם חורף חמים ונעים.

חשמל חורף מועד יותר לבעיות חשמל, הן בגלל עומס היתר שיוצרים מכשירי החימום והן בשל הסיכוי המוגבר לנזילות מים. לכן מומלץ לפתוח את ארון החשמל לראות שאין בו כתמי רטיבות, לוודא שהפקקים עובדים – כל אחד באזור שלו בבית והכי חשוב לבדוק את תקינות ממסר הפחת על ידי כפתור הבדיקות המסומן באות “T”. כמו כן לקראת החורף מומלץ לבדוק את כל השקעים בבית ולוודא שאין שקעים שרופים או שבורים.במידה ואחד השקעים משמיע רעש של זמזום או שיוצאים ממנו ניצוצות או ריחות חשודים – הזמינו חשמלאי מוסמך שיחליף אותו בשקע תקין. וכמובן – זה גם הזמן לבדוק שיש לכם תאורת חירום והיא תקינה.

מרזבים ופתחי ניקוז כדי למנוע היקוות של מי גשמים נקו את המרזבים וחורי הניקוז במרפסות והזרימו בהם מים כדי לוודא שהם אינם סתומים.

מזגנים נקו את המסננים של המזגנים שבוודאי עבדו מאוד קשה כל הקיץ. הניקוי גם ישמור על בריאות המזגן שלכם וגם יחסוך לכם בהוצאות החשמל. העבירו את המזגן ממצב קירור למצב חימום והפעילו פעם אחת כדי לוודא שהחימום תקין.

דוד חשמלי אם לא הפעלתם את דוד החשמל בחודשים האחרונים הפעילו אותו לשעה ובדקו שהוא עובד ותקין. זה גם הזמן לנקות את קולטי דוד השמש מאבק הקיץ, כי גם בחורף יש מספיק ימי שמש שכדאי לנצל. בנוסף, כדי לשמור על הדוד, מומלץ לנקות אותו מאבנית אחת ל- 3 שנים.

יש לכם שאלות בקשר להכנת הבית לחורף? זקוקים לעזרה של בעל מקצוע? דברו איתנו ונשמח לעזור.

עומדים לשפץ? בואו נעשה את זה קל, מהר וטוב!

לקבלת הצעת מחיר לשיפוץ

התקשרו עכשיו לטלפון 054-6644377 או השאירו פרטיםלקוחות ממליצים
לכל ההמלצות
פרויקטים לדוגמה