איך לתקתק את התיק של מעבר דירה? (חלק א')

איך לתקתק את התיק של מעבר דירה? (חלק א')

איך לתקתק את התיק של מעבר דירה?
איך לתקתק את התיק של מעבר דירה?
לעבור דירה! וואו!! איזה כיף!!! ואיזו חוויה נהדרת ונפלאה זו! נכון?

אז זהו, שלא ממש כי עם יד על הלב, לעבור דירה זה תיק, שגוזל המון זמן, ודורש אינסוף התרוצצויות, בירורים ותיאומים.

אז קבלו כמה עצות למעבר יעיל ומאורגן שיאפשר לכם לחזור במהירות ובקלות, לשגרה הברוכה בביתכם החדש.

1.         הכינו רשימת ציוד מפורטת להעברה – כדי לקבל הצעות מחיר מכמה מובילים ולהשוות בניהן. העדיפו לעבוד עם מובילים שהגיעו לראות במו עיניהם את הציוד, זה מעיד על רצינות ומונע מצבים של הפתעות בשטח, ביום ההובלה.

2.         הכינו רשימה של פריטים שיש לפרק ולהרכיב ביום ההעברה – הן לצורך הצעת המחיר של המובילים והן לצורך היערכות שלכם או הזמנת הנדימן שיסייע לכם.

בין היתר הרשימה יכולה לכלול: טלוויזיות, זרועות לטלוויזיה, מדפים, וילונות, מזגנים, ארונות, מאווררים, מנורות, מראות ואפילו מעצורים לדלתות.

3.         בחרו תאריך מעבר שנוח לכם מבחינת העבודה ותאמו אותו עם המובילים והמתקינים. שווה לספוג את עלויות החפיפה של יומיים – שלושה בין שתי הדירות, כדי לתת לעצמכם יותר זמן להתארגן בנוחות ובלי לחץ.

4.         הכינו את הציוד הדרוש לאריזה – קרטונים, עיתונים, ניילונים ומסקינגטייפ. מניסיון אישי – הכינו תמיד כמות גדולה יותר מזו שאתם מעריכים שתזדקקו לה.

5.         רכשו או אספו את כל הפריטים שתזדקקו להם בבית החדש (כמו וילונות, מנורות, מאווררים, מדפים, ארונות, זרועות לטלוויזיה ותנורי חימום לאמבטיה). כך תוכלו להיכנס ישר לבית שנראה ומרגיש כמו "בית" ותחסכו לעצמכם התרוצצויות בתקופה שלאר המעבר.

זהו, מועד המעבר מתקרב, ואתם כבר כמעט מוכנים אליו, במייל הבא אתן לכם טיפים נוספים איך לנהל ביעילות את הימים האחרונים ואת יום המעבר עצמו.

יש לך עוד שאלות?

מעברי דירה זו המומחיות שלנו אז נשמח לשמוע ממך במייל חוזר

ולחזור אליך עם כל התשובות המקצועיות.

בהצלחה!

שלך, קרן