הצעדים למעבר דירה בטוח ומהנה

הצעדים למעבר דירה בטוח ומהנה

מעבר דירה - הנדימן יכול הכל

מעבר דירה בבאר יעקב או בכל מקום אחר יכול להיות לא פשוט. כדי לחסוך לנו כאבי ראש מיותרים אנו מביאים לכם כמה צעדים למעבר דירה בטוח, רגוע וחווייתי.

בתור התחלה הכינו לכם צ׳ק ליסט מסודר שבו רשום כל המטלות שיש לעשות (ויש לא מעט).

הכנו לכם צ׳ק ליסט שיעזור לכם לסדר את המחשבות.

לצ׳ק ליסט לחצו כאן

הצעד הבא כמו בכל מעבר דירה בבאר יעקב או בכל מקום אחר אחרי חתימת חוזה המכירה כמובן הוא מציאת חברת הובלה אמינה, דייקנית עם מחירים הוגנים ושירות אדיב. בזה אנו נשמח לעזור.

אם יש לכם ילדים, שוחחו איתם על המעבר. הראו להם את האזור החדש, שתפו אותם בחוויה ותנו להם להיות חלק ממנה. הכנו עבורכם טיפים למעבר דירה קל עם ילדים (לחצו על הלינק).

אם הדירה החדשה צריכה שיפוץ או צבע, זהו דבר שצריך לתכנן מראש. האם הדירה צריכה שיפוץ קל או רציני, שבירת קירות, ריצוף, מטבח חדש, תיקוני צבע, צביעת חדר או דירה שלמה וכו׳.

דאגו לקרטונים מחברת ההובלה שלכם. הקרטונים באים בכמה גדלים וכדאי לשים לב מה אתם אורזים בכל גודל. למשל דברים שבירים וכבדים לא כדאי לשים בקרטון גדול אלא בבינוני או בקטן כדי שלא יקרע.

אם אין לכם זמן ואתם צריכים עזרה באריזה פריקה וסידור הבית גם את זה אנו עושים. פשוט הכנסו לכאן: אריזה, פריקה וסידור הבית. אנו נדאג שיהיה לכם מעבר דירה בבאר יעקב או בכל מקום אחר קל ומהנה. נעטוף, נארוז ונסדר לכם את הבית בצורה מקצועית ונוחה.

אנו נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה או בקשה.