השלבים לפני שיפוץ מטבח ישן

השלבים לפני שיפוץ מטבח ישן

שיפוץ מטבח בבאר יעקב. הנדימן יכול הכל

המטבח ישן עם שברים וקילופים? אתם לא מסתדרים עם גודל השיש ומקום האחסון? זה הזמן כנראה לשיפוץ…

שיפוץ מטבח בבאר יעקב או בכל מקום אחר הוא דבר מורכב, לכן לפני שאתם קוראים לבעל מקצוע יש כמה דברים שצריך לעשות:

  1. דבר ראשון חשבו מה התקציב שלכם ומה אתם יכולים לעשות. לשפץ את המטבח הקיים או להחליף לחדש.
  2. תכננו פחות או יותר מה דחוף לכם יותר ומה פחות. אם אתם הולכים על שיפוץ מטבח קיים חשבו אם להחליף לדוגמה את גודל הכיור או להחליף את השיש לשיש יותר מודרני. להחליף את דלתות המטבח או להוסיף ארונות למטבח הקיים. להוסיף מקום למדיח כלים. לשנות את מיקום הגז. להוסיף מגירות. להרחיב או להקטין את המטבח על ידי שבירת קירות ועוד.
  3. אם אתם הולכים על מטבח חדש יש למדוד את שטח חדר המטבח ולתכנן אותו עם בעל מקצוע שידע לנצל את שטח המטבח בצורה המקצועית והפרקטית ביותר. רשמו לכם כל מה שאתם צריכים במטבח החדש כמו כיור גדול או מחולק לשניים, חלוקת השיש, האם יש לכם מקום להוסיף אי עם כסאות בר מסביב, או אולי שולחן קטן יותר בצד, כמות מדפים וארונות אחסון, מספר המגירות ומיקומן, מיקום הגז והמדיח (אם יש), מיקום המקרר. אנו ממליצים לשים כמה שיותר ארונות אחסון אך במינון המתאים, שיהיה יפה ומתאים לדירה ולא מגושם מדי. העיצוב צריך להיות עדין ונקי.
  4. שיפוץ מטבח בבאר יעקב או בכל מקום אחר יכול להיות מאוד יקר, לכן אתם צריכים פחות או יותר לדעת מה נחוץ לכם יותר ועל מה אפשר לוותר בשלב זה. האם נחוץ לכם יותר מגירות או ארונות. להקטין או להרחיב. אם הכיור קטן אז להגדיל. אם אתם רוצים שני כיורים אתם צריכים לתכנן זאת מראש, האם השיפוץ הוא למטרת שינוי מראה המטבח או למטרת שטח אחסון גדול יותר.
  5. חשבו לאיזה סגנון מטבח וצבע אתם מתחברים יותר. דאגו שיתאים לשאר הדירה. לבסוף קראו לבעל מקצוע ותכננו הכל יחד בצורה מסודרת, עם שרטוטים מדוייקים. קבלו ממנו הצעת מחיר ויאללה לעבודה.

שיהיה לכם שיפוץ מטבח בבאר יעקב או בכל מקום אחר מוצלח ומהנה.

בהצלחה