ניצול שטח חדר הרחצה

ניצול שטח חדר הרחצה

ניצול שטח חדר הרחצה - הנדימן יכול הכל

החלטתם לשפץ את חדר הרחצה? איזה כיף. שיפוץ חדר רחצה בנס ציונה או בכל מקום אחר דורש תכנון רב והשקעה על מנת לקבל שיפוץ באיכות גבוהה ומקצועית.

הקדישו זמן למחשבה ולתכנון שיפוץ חדר רחצה בנס ציונה או בכל מקום אחר, וכמובן העיצוב שאחרי השיפוץ. תכננו מה אתם הולכים לשפץ, האם אתם משפצים את כל חדר הרחצה או רק חלקים ממנו, סגנון העיצוב, לאיזה סגנון עיצוב אתם מתחברים, צבע הקירות, סוג הריצוף, הקרמיקה, סגנון הכיור והברז, האם אתם עושים מקלחון או אמבט.

אחד הדברים החשובים ביותר בתכנון חדר הרחצה הוא ניצול השטח למקסימום אבל בצורה יפה ולא עמוסה או מגושמת.

חשוב לנצל את שטח חדר הרחצה היטב במיוחד אם מדובר בחדר רחצה קטן. לדוגמה: אם יש לכם ארונית בחדר הרחצה רצוי להחליף אותה לארון גבוה וכך לנצל את גובה חדר הרחצה.

אם יש לכם סל כביסה על הרצפה אולי כדאי שהשיש יהיה יותר ארוך ומתחת לשיש שימו את סל הכביסה. אפשר גם לעצב ארון בהתאמה אישית עם מגירות או ארונות לפי שיקולכם ובאחד מהארונות יהיה סל כביסה. אין סוף לאפשרויות.

אנו ממליצים לשים כיור בתוך השיש ולא מחוץ לשיש על מנת לנצל את מקום השיש לדברים אישיים כמו סבון, מברשות שיניים ועוד.

חשוב שהעיצוב יהיה לפי הצורך שלכם והציוד שלכם ולאו דווקא לפי האופנה. למשל אם תלכו על ארונית מרחפת אומנם זה יפה ואופנתי אך אתם תפסידו מגירה שלמה לציוד. לכן חשבו קודם מה נחוץ לכם מבחינת מקום.

שיפוץ חדר רחצה בנס ציונה או בכל מקום אחר יכול לעבור בצורה מקצועית וחלקה אם תעשו זאת נכון. אנו ממליצים לכם להתייעץ עם איש מקצוע אשר יחסוך לכם זמן יקר ויוכל לייעץ לכם איך לשפץ ולעצב את חדר הרחצה בצורה חכמה ומקצועית. אנשי המקצוע בעלי ניסיון וטביעת עין מקצועית. לכן אנו ממליצים לכם להיעזר בהם.

בהצלחה

אנו כאן בשבילכם לכל ייעוץ, שאלה או בקשה.