צביעה אמנותית

צביעה אמנותית

צביעה אמנותית - הנדימן יכול הכל
צביעה אמנותית - הנדימן יכול הכל

כולנו רוצים שינוי, בין אם זה שיפוץ הדירה או צביעת הדירה.

כאשר אנו בוחרים צבע חדש לדירה אנו צריכים לעשות זאת בחוכמה:

  • הצבע צריך להתאים לריהוט הבית.
  • אם הדירה קטנה, רצוי לבחור צבעים בהירים (צבעים כהים מקטינים את השטח).
  • צריך לדעת עם איזה סוג של צבע לצבוע את הקירות. למשל לחדר הרחצה צריך צבעים נגד מים ועובש.
  • אם אתם רק עושים תיקוני צבע אתם צריכים לדעת את דגם הצבע שברשותכם על מנת לקנות צבע זהה. אם תקנו צבע דומה אך לא בדיוק אותו הדבר אתם תרגישו את זה בצביעה. הצבע לא יהיה אחיד ופחות יפה.

לחלק מאיתנו לא מספיק רק לצבוע את הדירה. חלקנו רוצים משהו אחר, מיוחד שאין בשום מקום אחר. פה נכנסת הצביעה האמנותית.

אז מה זה בעצם צביעה אמנותית?

זוהי צביעה לא אחידה. צביעה בצורות או קווים. לעשות את מראה הקיר ליותר מעניין. בין אם זה קווים מקבילים לאורך הקיר, עיגולים, משולשים או כל דבר אחר שתרצו. זוהי צביעה שמשדרגת לנו את מראה קיר והחדר כולו. הצביעה עושה לנו את החדר מקורי, מיוחד ומהפנט.

למי שמתחבר לצביעה זו אנו ממליצים בחום להשתמש בה.

התקשרו לצבעי מנס ציונה או מכל מקום אחר אשר יישב איתכם ויעזור לכם לבחור את הצבע הנכון לדירה, סוג הצבע, הגוון המתאים ביותר לריהוט הדירה ואיזה סוג של צביעה אמנותית אתם רוצים.

תוכלו לשרטט ביחד את הקיר ולבחור מה יהיה בו: צביעה אמנותית קטנה על חלק מהקיר או על קיר שלם, על קיר אחד או על כל הקירות, קווים לאורך הקיר או 4 משולשים אשר פונים אחד לשני או אולי עיגול בתוך עיגול. אין סוף לאפשרויות.

צבעי מנס ציונה או מכל מקום אחר ישמח לעזור לכם, לייעץ לכם ולהיות שם בשבילכם לאורך כל התהליך. כך שתוכלו להיות רגועים שאתם בידיים טובות.

אנו ממליצים לכם לא לצבוע לבד במיוחד אם מדובר בצביעה אמנותית וכן להיעזר בצבעי מנס ציונה או מכל מקום אחר על מנת שהצביעה תהיה מדוייקת, מקצועית ויפה.

שיהיה לכם בהצלחה (אל תשכחו לשלוח תמונות…)

אנו כאן בשבילכם לכל שאלה או בקשה